Node Convert (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Book
fi: Kirja

en: Select a layout
fi: Valitse taitto

en: Create
fi: Luo

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Source type
fi: Lähdetyyppi

en: Convert
fi: Käännä

en: - Please choose -
fi: - Valitse -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
fi: %forum on säiliö, joka sisältää varsinaisia foorumeja. Valitse jokin sen alla olevista foorumeista.

en: create a new book
fi: luo uusi kirja

en: Are you sure you want to delete this template?
fi: Oletko varma että haluat poistaa tämän templaten?

en: Your page will be a part of the selected book.
fi: Sivusi lisätään valittuun kirjaan.
