Node Convert (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Book
jv: Buku

en: Create
jv: Gawé

en: - Please choose -
jv: - Mangga dipilih -

en: create a new book
jv: gawé buku anyar

en: Your page will be a part of the selected book.
jv: Kācā Sampéyan arep dadi bagéyan buku sing kepilih.
