Node Convert (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -
