Node Convert (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Create
nn: Lag

en: - Please choose -
nn: - Vennlegst vel -

en: create a new book
nn: lag ein ny bok

en: Your page will be a part of the selected book.
nn: Sida vil verta ein del av den valde boka.
