Node Convert (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: - Please choose -
pa: - ਚੋਣ ਕਰੋ ਜੀ -

en: Your page will be a part of the selected book.
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਸਫਾ ਚੁਣੀ ਹੋਈ ਕਿਤਾਬ ਦਾ ਹਿੱਸਾ ਹੋਵੇਗਾ।
