Node Convert (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: Book
cs: Kniha

en: Select a layout
cs: Vybrat rozložení

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: Template
cs: Šablona

en: Source type
cs: Typ zdroje

en: Convert
cs: Konvertovat

en: - Please choose -
cs: - Vyberte prosím -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
cs: Položka %forum je jen kontejner pro diskuse. Prosím, vyberte jednu z diskusí pod ní.

en: create a new book
cs: vytvořit novou knihu

en: Your page will be a part of the selected book.
cs: Vaše stránka bude částí vybrané knihy.
