Node Convert (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Name
cy: Enw

en: Book
cy: Llyfr

en: Node
cy: Nod

en: Create
cy: Creu

en: Source type
cy: Math o ffynhonnell

en: Convert
cy: Trawsnewid

en: - Please choose -
cy: - Dewisiwch -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
cy: Mae eitem %forum yn gynhwysydd i fforymau. Dewisiwch un o'r fforymau oddi tano.

en: create a new book
cy: creu llyfr newydd

en: Your page will be a part of the selected book.
cy: Bydd eich tudalen yn ran o'r llyfr dewisol.
