Node Convert (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Book
eu: Liburua

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Add template
eu: Gehitu txantiloia

en: Source type
eu: Jatorri mota

en: Convert
eu: Bihurtu

en: - Please choose -
eu: - Hautatu -

en: create a new book
eu: liburu berri bat sortu

en: Your page will be a part of the selected book.
eu: Zure orria hautatutako liburuaren barruan jasoko da.
