Node Convert (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Book
hu: Könyv

en: Select a layout
hu: Oldalelrendezés kiválasztása

en: Node
hu: Tartalom

en: Create
hu: Létrehozás

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Source type
hu: Forrás típusa

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Destination type
hu: Céltípus

en: - Please choose -
hu: - Kiválasztás -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
hu: „%forum” témacsoportokat tartalmaz, és közvetlenül nem lehetnek benne témák, ezért a bejegyzés számára alsóbb szintű fórumot kell választani.

en: create a new book
hu: új könyv létrehozása

en: Your page will be a part of the selected book.
hu: Az oldal a kiválasztott könyv lapja lesz.
