Node Convert (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Book
hy: Գիրք

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել
