Node Convert (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Book
lt: Knyga

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
lt: Elementas %forum tik vieta temoms. Prašome pasirinkite vieną iš  žemiau pateiktų forumų.

en: create a new book
lt: sukurti knygos puslapį

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.
