Node Convert (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Book
pl: Książka

en: Select a layout
pl: Wybierz układ

en: Node
pl: Węzeł

en: Create
pl: Utwórz

en: Template
pl: Szablon

en: Property
pl: Właściwość

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: Convert
pl: Konweruj

en: - Please choose -
pl: - Wybierz -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
pl: %forum służy jedynie do grupowania forów. Proszę wybrać jedno z forów niżej.

en: create a new book
pl: stwórz nową książkę

en: Your page will be a part of the selected book.
pl: Strona zostanie dołączona do wybranej książki.
