Node Convert (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: Book
sv: Bok

en: Select a layout
sv: Välj en layout

en: Node
sv: Nod

en: Create
sv: Skapa

en: Template
sv: Mall

en: Template name
sv: Mallnamn

en: Property
sv: Attribut

en: Source type
sv: Källtyp

en: Convert
sv: Konvertera

en: - Please choose -
sv: - Välj -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
sv: Komponenten %forum är bara en gruppering för forum. Var vänlig välj ett av de underordnade forumen.

en: create a new book
sv: skapa en ny bok

en: Your page will be a part of the selected book.
sv: Din sida kommer att vara en del av den valda boken.
