Node Convert (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Book
ug: كىتاپ

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Template
ug: ئەندىزە
