Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Book
ast: Llibru

en: Update
ast: Anovar

en: Node
ast: Noyu

en: Create
ast: Crear
