Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Create
km: បង្កើត

en: - Please choose -
km: - សូម​ជ្រើស -

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
km: ធាតុ %forum គឺ​គ្រាន់​តែ​ជា​ឧបករណ៍​ផ្ទុក​សម្រាប់​វេទិកា​ប៉ុណ្ណោះ ។ សូម​ជ្រើស​​វេទិកា​មួយ​ខាង​ក្រោម​វា ។

en: create a new book
km: បង្កើត​សៀវភៅ​ថ្មី

en: Your page will be a part of the selected book.
km: ទំព័រ​របស់​អ្នក​នឹង​ជា​ផ្នែក​នៃ​សៀវភៅ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។
