Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Book
kn: ಪುಸ್ತಕ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್
