Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Book
mn: Ном

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Node
mn: Зангилаа

en: - Please choose -
mn: Сонгоно уу

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: create a new book
mn: шинэ ном үүсгэх
