Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Convert
my: ပြောင်းရန်
