Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Book
ps: کتاب

en: Update
ps: اوسمهالیز
