Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම
