Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Book
sq: Libri

en: Update
sq: Rifresko

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: - Please choose -
sq: - Zgjidhni -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
sq: Elementi %forum është vetëm një përmbajtës forumesh. Zgjidh një nga forumet nën të.

en: create a new book
sq: krijo një libër të ri

en: Your page will be a part of the selected book.
sq: Faqja juaj do të jetë pjesë e librit të zgjedhur.
