Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: Template
sr: Шаблон
