Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Book
th: หนังสือ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Create
th: สร้าง

en: - Please choose -
th: - กรุณาเลือก -

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: create a new book
th: สร้างหนังสือใหม่

en: Your page will be a part of the selected book.
th: หน้าของคุณจะเป็นส่วนหนึ่งในหนังสือ
