Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: Create
vi: Tạo

en: Template
vi: Mẫu

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Source type
vi: Kiểu nguồn

en: Convert
vi: Biến đổi

en: - Please choose -
vi: - Vui lòng chọn -

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
vi: %forum là một nhóm diễn đàn. Vui lòng chọn một trong những diễn đàn bên dưới nó.

en: create a new book
vi: tạo một sách mới

en: Your page will be a part of the selected book.
vi: Trang của bạn sẽ là một phần của sách đã chọn.
