Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Book
be: Падшыўка

en: Update
be: Абнавіць

en: Select a layout
be: Абраць размеркаванне

en: Node
be: Вузел

en: Create
be: Стварыць

en: Template
be: Шаблон

en: - Please choose -
be: - Выберыце -

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
be: Элемэнт %forum з'яўляецца кантэйнэрам. Калі ласка, абярыце адзін з форумаў у ім.

en: create a new book
be: Стварыць новую кнігу

en: Your page will be a part of the selected book.
be: Вашая старонка будзе часткай выбранай кнігі.
