Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Name
da: Navn

en: Book
da: Bog

en: Update
da: Opdatér

en: Select a layout
da: Vælg et layout

en: Node
da: Indholdselement

en: Create
da: Opret

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Property
da: Egenskab

en: Source type
da: Kildetype

en: Convert
da: Konvertér

en: To what content type should this node be converted
da: Til hvilken indholdstype bør dette indhold konverteres til

en: should be inserted into
da: bør indsættes i

en: Current value is:
da: Nuværende værdi er:

en: The current node type is:
da: Den aktuelle indholdstype er:

en: Destination type
da: Destinations type

en: - Please choose -
da: - Vælg venligst -

en: Machine name
da: Internt navn

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
da: Forummet %forum bruges til gruppering af andre forummer. Vælg venligst et af de underliggende forummer.

en: create a new book
da: opret ny bog

en: Your page will be a part of the selected book.
da: Siden bliver en del af den valgte bog.
