Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Node
gu: નોડ

en: Create
gu: બનાવો
