Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Name
is: Nafn

en: Book
is: Bók

en: Update
is: Uppfæra

en: Select a layout
is: Veldu útlit

en: Node
is: Nóða

en: Create
is: Stofna

en: Template
is: Sniðmát

en: Convert
is: Umbreyta

en: - Please choose -
is: - Vinsamlegast veljið -

en: create a new book
is: búa til nýja bók
