Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Name
kk: Аты

en: Book
kk: Кітап

en: Update
kk: Жанарту

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: - Please choose -
kk: - Таңдаңыз -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
kk: %forum элементы тек қана форумдарға арналған контейнер. Төменде берілген форумдардың біреуін таңдаңыз.

en: create a new book
kk: Жаңа кітапты кұру

en: Your page will be a part of the selected book.
kk: Сіздің бетіңі таңдалған кітаптың бөлігі болады.
