Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: - Please choose -
ku: - تکایە دیاری بکە -

en: create a new book
ku: درووستکردنی پەڕتووکێکی نوێ

en: Your page will be a part of the selected book.
ku: په‌ڕه‌که‌ت ده‌بێته‌ بەشێک له‌ پەڕتووکی هەڵبژاردراو.
