Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Book
lv: Grāmata

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Select a layout
lv: Izvēlēties izkārtojumu

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Delete template
lv: Dzēst veidni

en: Convert
lv: Konvertēt

en: - Please choose -
lv: - Lūdzu izvēlies -

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
lv: Elements %forum ir tikai forumu konteiners. Lūdzu, izvēlieties vienu no forumiem zem tā.

en: create a new book
lv: izveidot jaunu grāmatu

en: Your page will be a part of the selected book.
lv: Tava lapa būs izvēlētās grāmatas daļa.
