Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Update
mg: Ovana

en: Node
mg: Fehy
