Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ
