Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Book
os: Чиныг

en: Update
os: Сног кæн
