Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Template
sk: Šablóna

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Source type
sk: Typ zdroja

en: Convert
sk: Konvertovať

en: - Please choose -
sk: - Prosím vyberte si -

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
sk: Položka %forum je iba kontajner pre diskusie. Prosím, vyberte jednu z diskusií pod ňou.

en: create a new book
sk: vytvoriť novú knihu

en: Your page will be a part of the selected book.
sk: Vaša stránka bude súčasťou vybranej knihy.
