Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: Book
sl: Knjiga

en: Update
sl: Posodobitev

en: Node
sl: Vozlišče

en: - Please choose -
sl: - Prosimo, izberite -

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: create a new book
sl: ustvari novo knjigo

en: Your page will be a part of the selected book.
sl: Vaša stran bo del izbrane knjige.
