Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Book
te: పుస్తకం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Create
te: సృష్టించు

en: - Please choose -
te: - దయచేసి ఎంచుకోండి -
