Node Convert (7.x-1.2-alpha2) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Book
uk: Книга

en: Update
uk: Оновити

en: Select a layout
uk: Оберіть макет

en: Node
uk: Матеріал

en: Create
uk: Створити

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Property
uk: Властивість

en: Source type
uk: Тип джерела

en: Convert
uk: Перетворити

en: Destination type
uk: Тип призначення

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
uk: Елемент %forum є тільки контейнером для форумів. Будь-ласка, оберіть один з форумів нижче.

en: create a new book
uk: створити нову книгу

en: Create action?
uk: Створити дію?

en: Are you sure you want to delete this template?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей шаблон?

en: Your page will be a part of the selected book.
uk: Ця сторінка буде частиною вибраної книги.

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: Append to body
uk: Додати до опису

en: Replace body
uk: Замінити вміст
