Node Convert (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን
