Node Convert (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Book
el: Βιβλίο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Node
el: Κόμβος

en: Create
el: Δημιουργία

en: - Please choose -
el: - Παρακαλώ επιλέξτε -

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
el: Η επιλογή %forum είναι μόνο ένας φάκελος για φόρουμ. Επιλέξτε ένα από τα φόρουμ που περιλαμβάνει.

en: create a new book
el: δημιουργία νέου βιβλίου

en: Your page will be a part of the selected book.
el: Αυτή η δημοσίευσή σας θα γίνει μέρος του επιλεγμένου βιβλίου.
