Node Convert (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Name
eo: Nomo

en: Book
eo: Libro

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Node
eo: Nodo

en: Create
eo: Kreu

en: - Please choose -
eo: - Bonvolu elekti -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
eo: La punkto %forum estas nur la ujo por la forumoj. Bonvolu elekti unu el la forumoj sub ĝi.

en: create a new book
eo: krei novan libron

en: Your page will be a part of the selected book.
eo: Via paĝo estos parto de la elektita libro.
