Node Convert (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Book
et: Raamat

en: Update
et: Uuenda

en: Select a layout
et: Vali paigutus

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: Template
et: Mall

en: Template name
et: Malli nimi

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Convert
et: Teisenda

en: To what content type should this node be converted
et: Milliseks sisutüübiks tuleks see teisendada

en: The current node type is:
et: Praegune sisutüüp on:

en: - Please choose -
et: - Palun vali -

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
et: %forum on foorumite konteiner. Palun vali üks alamfoorum.

en: create a new book
et: uue raamatu loomine

en: Your page will be a part of the selected book.
et: Sinu leht saab osaks valitud raamatust.
