Node Convert (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Book
fa: کتاب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Select a layout
fa: یک طرح بندی را انتخاب نمایید

en: Node
fa: محتوا

en: Create
fa: ایجاد

en: Template
fa: قالب

en: Property
fa: ویژگی

en: Source type
fa: نوع منبع

en: Convert
fa: تبدیل

en: - Please choose -
fa: - لطفا انتخاب کنید -

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
fa: %forum فقط یک نگهدارنده انجمن است. لطفا یکی از انجمن‌های زیر آنرا انتخاب کنید.

en: create a new book
fa: ایجاد کتاب جدید

en: Your page will be a part of the selected book.
fa: صفحه شما بخشی از کتاب انتخاب شده خواهد بود.
