Node Convert (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: Update
gl: Actualizar

en: Select a layout
gl: Seleccionar unha disposición

en: Node
gl: Nodo

en: Create
gl: Crear

en: Template
gl: Modelo

en: Property
gl: Propiedade

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Convert
gl: Convertir

en: - Please choose -
gl: - Elixa -

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
gl: O elemento %forum é só un colector para foros. Por favor, seleccione un dos foros que hai debaixo del.

en: create a new book
gl: crear un libro novo

en: Your page will be a part of the selected book.
gl: A túa páxina será parte do libro seleccionado.
