Node Convert (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Book
ka: წიგნი

en: Update
ka: განახლება

en: Create
ka: შექმნა

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: - Please choose -
ka: - გთხოვთ, აირჩიოთ -
