Node Convert (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: Book
ur: کتاب

en: Update
ur: تجدید

en: Node
ur: نوڈ

en: - Please choose -
ur: - انتخاب کریں -

en: Your page will be a part of the selected book.
ur: آپ کا صفحہ منتخب کردہ کتاب کا حصہ بنے گا۔
