Node Convert (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Book
bo: དེབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: - Please choose -
bo: - འདེམས་རོགས -

en: create a new book
bo: དེབ་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Your page will be a part of the selected book.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ངོས་དེ་བདམས་ཟིན་པའི་དེབ་ཀྱི་ཆ་ཤས་ཞིག་ཏུ་འགྱུར་ངེས།
