Node Convert (7.x-1.2-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Node
br: Skoulm
