Node Convert (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: Select a layout
ca: Selecciona una disposició

en: Create
ca: Crea

en: Template
ca: Plantilla

en: Property
ca: Propietat

en: Source type
ca: Tipus d'origen

en: Convert
ca: Converteix

en: - Please choose -
ca: - Trieu -

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
ca: L'element %forum és només un contenidor per a fòrums. Seleccioneu un dels fòrums que hi ha a continuació.

en: create a new book
ca: crea un nou llibre

en: Your page will be a part of the selected book.
ca: La vostra pàgina formarà part del llibre seleccionat.
